Különc Királylány

7+1 tipp a műanyagmentes júliushoz

Te is könnyedén rakod bele a megvásárolt terméket a műanyag zacsiba? A gyereknek is, magadnak is abba csomagolod az uzsonnát? Igazából én is. De ez nem a legjobb megoldás. Tegyük a júliust műanyagmentessé, és remélhetőleg annyira rászokunk, hogy az augusztus, a szeptember és minden hónap egyre kevesebb műanyaggal telik. Ajánlok pár megoldást, amihez én is tartani fogom magam!

(tovább…)

Mobil nézetre váltás Teljes nézetre váltás
Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!